RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell EL TRN0705 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell EL TRN0705 4.1 Inch OEM Power Supply 12V DC 3.3A with Aluminum Enclosure
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | EL TRN0705 |
| Manufacturer Part # | EL TRN0705 |
| Height | 1.75" |
| Width | 4.1" |
| Depth | 5.65" |
| Weight | 0.81 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell EL TRN0705 Power Supply 85 264vac To 12vdc 3.3a Ou
