RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell sneeze guards.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell EL TMR1401 sneeze guards
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell EL TMR1401 5.75 Inch Electric Defrost Timer for Refrigeration
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | EL TMR1401 |
| Manufacturer Part # | EL TMR1401 |
| Height | 2.15" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 7.45" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell EL TMR1401 Timer Defrost 120v 15a 60hz
