Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Traulsen aftermarket holding and proofing cabinets.
- Engineered to match existing Traulsen units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Traulsen EL SWT150C holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Traulsen EL SWT150C 0.85 Inch Switch Snap In Push Lite Commercial Component
| Fits with Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | EL SWT150C |
| Manufacturer Part # | EL SWT150C |
| Height | 0.7" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 1.4" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell EL SWT150C Switch Snap In Push Lite 8900
