RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell EL MTR138Q countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell EL MTR138Q 6.5 Inch Motor Fan with 8oal Shaft Electric
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | EL MTR138Q |
| Manufacturer Part # | EL MTR138Q |
| Height | 6.5" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 13" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell EL MTR138Q Motor Fan 240v 60h .25a 8oal Shaft (h
