RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell EL LGT1405 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell EL LGT1405 2 Inch LED Light 36 LED Commercial OEM Lighting
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | EL LGT1405 |
| Manufacturer Part # | EL LGT1405 |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 47.13" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell EL LGT1405 Led Light 36 Led T41435 C (comp.
