Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell aftermarket countertop food display parts and accessories.
- Engineered to match existing Randell units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Randell EL HFT1601 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell EL HFT1601 3.5 Inch Thermostat to 250°F for Commercial Ovens
| Fits with Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | EL HFT1601 |
| Manufacturer Part # | EL HFT1601 |
| Height | 3.05" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 7.2" |
| Weight | 0.94 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell EL HFT1601 Thermostat Only 250f
