RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell EL ELM1601 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell EL ELM1601 5.9 Inch Electric Defrost Heater for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | EL ELM1601 |
| Manufacturer Part # | EL ELM1601 |
| Height | 2.2" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 20.2" |
| Weight | 1.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell EL ELM1601 Element Defrost Heater 9205f
