RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam -EL-35023 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam -EL-35023 0.95 Inch Electric Smoke Element Stainless Steel
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | -EL-35023 |
| Manufacturer Part # | -EL-35023 |
| Height | 0.9" |
| Width | 0.95" |
| Depth | 5.7" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam -EL-35023 120v Smoke Element