Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam aftermarket commercial oven parts and accessories.
- Engineered to match existing Alto-Shaam units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Alto-Shaam EL-35022 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam EL-35022 2.5 Inch Electric Smoke Element for Commercial Ovens
| Fits with Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | EL-35022 |
| Manufacturer Part # | EL-35022 |
| Height | 1" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam EL-35022 Element Smoke 208/240v 250w
