RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam EL-34211 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam EL-34211 17 Inch Electric Heating Element 2.5 kW for Commercial Use
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | EL-34211 |
| Manufacturer Part # | EL-34211 |
| Height | 0.3" |
| Width | 17.5" |
| Depth | 18.5" |
| Weight | 0.69 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam EL-34211 Element Asc 2e Outer 2.5 Kw 208v
