RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson commercial dishwashers.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson EL-106168 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson EL-106168 Thumb Screw Stainless Steel OEM Component with Knurled Head
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | EL-106168 |
| Manufacturer Part # | EL-106168 |
| Height | 0.9" |
| Width | 0.9" |
| Depth | 1.1" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson EL-106168 Thumb Screw
