RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson sauce pots and stock pots.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson EL-106021 sauce pots and stock pots
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson EL-106021 13 Inch Scrap Basket Assembly with Durable Stainless Steel
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | EL-106021 |
| Manufacturer Part # | EL-106021 |
| Height | 5" |
| Width | 13" |
| Depth | 17" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson EL-106021 Prewash Scrap Basket Assembly
