Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints EF680068 4.35 Inch Gas Valve with 3.5 Inches WC Regulation
Item:
#1454481
Technical details
| Manufacturer | Carrier |
|---|---|
| Model Number | EF680068 |
| Manufacturer Part # | EF680068 |
| Height | 3.2" |
| Width | 4.35" |
| Depth | 4.8" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints EF680068 4.35 Inch Gas Valve with 3.5 Inches WC Regulation