Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints EF34CW154 6 Inch 3/4 Gas Valve with 3.5 Inch wc Pressure
Item:
#1454478
Technical details
| Manufacturer | Carrier |
|---|---|
| Model Number | EF34CW154 |
| Manufacturer Part # | EF34CW154 |
| Height | 3.55" |
| Width | 6.9" |
| Depth | 26.5" |
| Weight | 2.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints EF34CW154 6 Inch 3/4 Gas Valve with 3.5 Inch wc Pressure
