Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints EF33CW201 Gas Valve 5.35 Inch Corrosion Resistant Metal - OEM
Item:
#1454209
Technical details
| Manufacturer | Carrier |
|---|---|
| Model Number | EF33CW201 |
| Manufacturer Part # | EF33CW201 |
| Height | 5.05" |
| Width | 5.35" |
| Depth | 6" |
| Weight | 1.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints EF33CW201 Gas Valve 5.35 Inch Corrosion Resistant Metal - OEM
![Carrier EF33CW201 Gas Valve [nat]](http://www.restaurantsupply.com/cdn/shop/files/8044153.jpg?v=1740771224&width=1214)