Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints EF32CB209 5 Inch Gas Valve 1/2 Inch Connection with Stainless Steel
Item:
#1454474
Technical details
| Manufacturer | Carrier |
|---|---|
| Model Number | EF32CB209 |
| Manufacturer Part # | EF32CB209 |
| Height | 4.8" |
| Width | 5" |
| Depth | 6" |
| Weight | 24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints EF32CB209 5 Inch Gas Valve 1/2 Inch Connection with Stainless Steel