RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny EF02-124 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny EF02-124 1.15 Inch Strain Relief OEM Henny Penny Available
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | EF02-124 |
| Manufacturer Part # | EF02-124 |
| Height | 1.15" |
| Width | 1.15" |
| Depth | 1.6" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny EF02-124 .230 .546 Strain Relief
