RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny EF02-033 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny EF02-033 0.6 Inch Clamp Zinc Plated for Stainless Steel Connections
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | EF02-033 |
| Manufacturer Part # | EF02-033 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.6" |
| Depth | 0.95" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny EF02-033 Clamp 7/16 Id X 3/8 W Z
