RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny EF02-006 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny EF02-006 OEM Fuse Holder to Protect Circuits in Commercial Equipment
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | EF02-006 |
| Manufacturer Part # | EF02-006 |
| Height | 1.05" |
| Width | 1.55" |
| Depth | 2.25" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny EF02-006 Fuse Holder
