RestaurantSupply.com is your trusted source for Edlund commercial table and counter mount manual can openers.
- Authorized Edlund dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Edlund C138 commercial table and counter mount manual can openers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Edlund C138 11 Inch OEM Cover Durable Food Processing Top
| Manufacturer | Edlund |
|---|---|
| Model Number | C138 |
| Manufacturer Part # | C138 |
| Height | 2.9" |
| Width | 11" |
| Depth | 16.75" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Edlund C138 Cover #625 Top