RestaurantSupply.com is your trusted source for Edlund can opener parts.
- Authorized Edlund dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Edlund EDLS847 can opener parts
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Edlund EDLS847 1 1/2 Inch Screw Stainless Steel Thread 1/4-20 Fastener
| Manufacturer | Edlund |
|---|---|
| Model Number | EDLS847 |
| Manufacturer Part # | EDLS847 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Edlund EDLS847 Material Stainless Steel, Length 1 1/2", 38 Mm, Thread 43834
