- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Edlund EDLAS017 11 Inch Blade Cartridge Assy Steel 1/4 Inch Cut
| Manufacturer | Edlund |
|---|---|
| Model Number | EDLAS017 |
| Manufacturer Part # | EDLAS017 |
| Height | 10" |
| Width | 11" |
| Depth | 16" |
| Weight | 7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Edlund EDLAS017 Material Steel, Length 10 1/2", 267 Mm
