RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef ECS-9500-201 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef ECS-9500-201 17 Inch Electric Rapid Cook Oven Stainless Steel
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | ECS-9500-201 |
| Manufacturer Part # | ECS-9500-201 |
| Height | 23.78" |
| Width | 16.7" |
| Depth | 26.4" |
| Weight | 135 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef ECS-9500-201 Rapid Cook Oven