FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef ECS-3200 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef ECS-3200 12 Inch Stainless Steel Press Assembly Solid Pa Nni
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | ECS-3200 |
| Manufacturer Part # | ECS-3200 |
| Height | 10" |
| Width | 12" |
| Depth | 14" |
| Weight | 10 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef ECS-3200 Kit Press Assy Solid Pa Nni