RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef ECO-9573 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef ECO-9573 4.15 Inch Drip Tray with Durability Stainless Steel
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | ECO-9573 |
| Manufacturer Part # | ECO-9573 |
| Height | 2.75" |
| Width | 4.15" |
| Depth | 18.75" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef ECO-9573 Drip Tray Eco Stainless