RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef ECO-9459 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef ECO-9459 5.65 Inch Handle Door stainless steel - OEM Part
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | ECO-9459 |
| Manufacturer Part # | ECO-9459 |
| Height | 5.1" |
| Width | 5.65" |
| Depth | 17.6" |
| Weight | 4.94 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef ECO-9459 Handle Door