Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef ECO-3204-3 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef ECO-3204-3 9 Inch Transformer Kit and Filament Wit Commercial Unit
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | ECO-3204-3 |
| Manufacturer Part # | ECO-3204-3 |
| Height | 12" |
| Width | 9" |
| Depth | 9" |
| Weight | 16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef ECO-3204-3 Kit Eco Hv & Filament T Ransformer Wit
