RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam EB27207 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam EB27207 3.35 Inch Elbow Radiator Gas Metal with Durable Design
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | EB27207 |
| Manufacturer Part # | EB27207 |
| Height | 2.05" |
| Width | 3.35" |
| Depth | 7.05" |
| Weight | 0.27 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam EB27207 Elbow Radiator 1 5/8"idf Or Service Use Eb 36828
