- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE E995374 7-32 Inch Concave Steel Roller W/bracket for Refrigerators Aftermarket Replacement
| Fits with Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | E995374 |
| Manufacturer Part # | E995374 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Aftermarket TRUE E995374 Steel Roller Bearing, Type Concave, Dia 13/16", Width 7-32", Width Shoulder, Hole, Bracket 1-5/8" Mount Centers, True, Refrigerator Series Gdm Tsid.
