Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE aftermarket merchandising refrigerators.
- Engineered to match existing TRUE units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket TRUE E988298 merchandising refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE E988298 52-1/2 Inch Door Jamb Gasket Refrigeration Black Rubber Aftermarket Replacement
| Fits with Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | E988298 |
| Manufacturer Part # | E988298 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Weight | 0.25 |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Aftermarket TRUE E988298 Door Jamb Gasket 52-1/2", Color Black, Length 52-1/2" 1334 Mm, Type Refrigeration, Weight 1.4 Lb, Models Used In, True Mfg. Co. Gdm-33 Gdm-33 Gdm-37hl Gdm-47 Gdm47 Series
