Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE aftermarket merchandising refrigerators.
- Engineered to match existing TRUE units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket TRUE E953865 merchandising refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE E953865 27 7/8 Inch Gasket Food Safe Elastomer Seal Aftermarket Replacement
| Fits with Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | E953865 |
| Manufacturer Part # | E953865 |
| Height | 2" |
| Width | 9.5" |
| Depth | 12" |
| Weight | 2.76 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Aftermarket TRUE E953865 Gasket (27 7/8" X 63 1/4")
