Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE impact doors.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial janitorial supplies and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE E936124 impact doors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE E936124 2 Inch Door Roller Assembly for True Gdm Top Hung
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | E936124 |
| Manufacturer Part # | E936124 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE E936124 Door Roller Assembly, True Gdm Top Hung
