RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE aftermarket steam tables and food wells.
- Engineered to match existing TRUE units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket TRUE E932588 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE E932588 22-1/2 Inch Dart Mounted Magnetic Gasket Door Aftermarket Replacement
| Fits with Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | E932588 |
| Manufacturer Part # | E932588 |
| Height | 3" |
| Width | 9" |
| Depth | 12.5" |
| Weight | 1.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Aftermarket TRUE E932588 Dart Mounted Magnetic Gasket, 22-1/2" X 25-7/8" Dart To Dart Measurement, Mag 7/16" Base 1-1/4" High 7/8", True Tssu Series Tssu-48
