Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE E925928 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE E925928 1 Inch Stainless Steel Drier with Corrosion Resistance
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | E925928 |
| Manufacturer Part # | E925928 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE E925928 Drier
