RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE strip warmers.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE E916431 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE E916431 64 1/8 Inch Coil Evaporator Aluminum Gray Durable
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | E916431 |
| Manufacturer Part # | E916431 |
| Height | 3" |
| Width | 6.25" |
| Depth | 66" |
| Weight | 8.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE E916431 Color Gray, Material Aluminum, Length 64 1/8", 1629 Mm, Height 5", 127 Mm, Depth 2 1/4", 57 Mm
