Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE faucet and drain accessories.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE E882424 faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE E882424 3 Inch Bottom Right Hand Hinge Assembly Stainless Steel with Mounting Hardware
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | E882424 |
| Manufacturer Part # | E882424 |
| Height | 1.5" |
| Width | 3" |
| Depth | 5" |
| Weight | 1.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE E882424 Material Stainless Steel, Includes Mounting Hardware Bracket Cam Cartridge, Type Bottom Right Hand
