Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE uninsulated beverage dispensers.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE E872553 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE E872553 51-1/2 Inch Wiper Gasket for True GDM-33 GDM-47
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | E872553 |
| Manufacturer Part # | E872553 |
| Height | 1" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 24" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE E872553 Wiper Gasket 51-1/2", True Gdm-33 Gdm-47
