Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE condiment holder and dispenser accessories.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE E872418 condiment holder and dispenser accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE E872418 22 1/4 Inch Trunnion Lid Rail Center Black Plastic
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | E872418 |
| Manufacturer Part # | E872418 |
| Height | 1.75" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 22.25" |
| Weight | 1.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE E872418 Color Black Plastic, Length 22 1/4", 565 Mm
