Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE outdoor and indoor bulletin and display boards.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE E871776 outdoor and indoor bulletin and display boards
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE E871776 23 5/8 Inch White Epoxy Shelf for Commercial Storage
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | E871776 |
| Manufacturer Part # | E871776 |
| Height | 0.25" |
| Width | 23.75" |
| Depth | 28" |
| Weight | 8.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE E871776 Color White, Width 23 5/8", 600 Mm, Coating Epoxy, Depth 28", 711 Mm
