Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE aftermarket commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Engineered to match existing TRUE units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket TRUE E870841 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE E870841 2.5 Inch Hinge Kit Electric for Tssu Series Door Aftermarket Replacement
| Fits with Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | E870841 |
| Manufacturer Part # | E870841 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 5.38" |
| Weight | 0.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Aftermarket TRUE E870841 Hinge Kit Bottom Left Hand, True Tssu 36-12mb Tssu 48-18mb Tssu Series Tssu-27-8, 115v Tssu-48 Tssu-48-8-47 Tuc-48 Tuc-60, Tuc27f Twt-48, Twt-60 Twtf Series
