Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE refrigerated display cases.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE E851142 refrigerated display cases
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE E851142 .106 Inch OD Cap Tube 10 Foot Flexible Refrigerant Flow
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | E851142 |
| Manufacturer Part # | E851142 |
| Height | 2" |
| Width | 3" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE E851142 Cap Tube .106od X .054id X 10'
