Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE aftermarket underbar equipment and accessories.
- Engineered to match existing TRUE units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket TRUE E851138 underbar equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE E851138 3.88 Inch Capillary Tube with Precise Fluid Transfer Aftermarket Replacement
| Fits with Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | E851138 |
| Manufacturer Part # | E851138 |
| Height | 1.75" |
| Width | 3.88" |
| Depth | 3.88" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Aftermarket TRUE E851138 Capillary Tube, Cap Tube .097"od X .046"id X 10 Ft, True Tbb-24-48 Tbb-4 Td-50-18 Tssu-48-8-47 Tuc-67d-2, Twt-48
