Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE E842050 10 Inch OEM Compressor R134a Drier Only with 100-115V 50-60Hz
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | E842050 |
| Manufacturer Part # | E842050 |
| Height | 10" |
| Width | 10" |
| Depth | 16" |
| Weight | 26.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE E842050 100/115v-50/60hz R134a. Drier Only Is Ap# 561332
