Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield steam tables and food wells.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield E831994 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield E831994 6.25 Inch Timer Defrost Bracket Mount Commercial OEM
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | E831994 |
| Manufacturer Part # | E831994 |
| Height | 2.88" |
| Width | 6.25" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 1.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE E831994 Defrost Timer Bracket Mount Version, Was Paragon Now Grasslin, True, Gdim-26 T-(23f 23f-2 23fg) Ts-23f., Series Gdm.
