Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE prep refrigerators.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE E820799 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE E820799 5.55 Inch Wicking Kit for True Units and Ice Machines
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | E820799 |
| Manufacturer Part # | E820799 |
| Height | 1.1" |
| Width | 5.55" |
| Depth | 24.9" |
| Weight | 0.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE E820799 (5) Wicking Pads And 25" Holder, True Gdm-33 Gdm-47 T-35 T-49 T-49f Tpp-60d-2 115v, Tpp44d-2 115v Trcb Tssu 48-18mb Tssu Series, Tssu-48-8-47 Tuc-48 Tuc-60 Tuc-67d-2 Tuc27f, Twt Series Twt-48 Twt-60 Twt-67f Twtf Series
