RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride commercial pizza ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride E8176A commercial pizza ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride E8176A 1.85 Inch OEM Door Seal Rubber for Bakers Pride Ovens
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | E8176A |
| Manufacturer Part # | E8176A |
| Height | 0.69" |
| Width | 1.85" |
| Depth | 22" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride E8176A Door Seal Middle Gdco11g
