Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE aftermarket merchandising refrigerators.
- Engineered to match existing TRUE units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket TRUE E810802 merchandising refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE E810802 24 5/8 Inch X 54 1/8 Inch Rubber Door Gasket Black with Snap-in Mount Aftermarket Replacement
| Fits with Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | E810802 |
| Manufacturer Part # | E810802 |
| Height | 1" |
| Width | 11" |
| Depth | 18.5" |
| Weight | 1.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Aftermarket TRUE E810802 [ 24 5/8" X 54 1/8" ] [rubber ] [ Type R], [3/8" Mag ] 3/8" Base 1" High, Black [snap-in Mount], True, Refrigerator Gdm-(72 72f) T-(72 72f 72fg 72g) Tc-(72 72g), Ts-(72 72f).
