Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE aftermarket merchandising refrigerators.
- Engineered to match existing TRUE units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket TRUE E810437 merchandising refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE E810437 23 1/4 Inch Door Gasket for Commercial Refrigeration Aftermarket Replacement
| Fits with Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | E810437 |
| Manufacturer Part # | E810437 |
| Height | 5" |
| Width | 5" |
| Depth | 16" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Aftermarket TRUE E810437 Door Gasket 23 1/4" X 50 1/2"