Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE aftermarket refrigerated display cases.
- Engineered to match existing TRUE units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket TRUE E801153 refrigerated display cases
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE E801153 1 Inch Bulb Incan 130v 25w T6 1/2 Light Fixtures Aftermarket Replacement
| Fits with Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | E801153 |
| Manufacturer Part # | E801153 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 5.5" |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Aftermarket TRUE E801153 Bulb Incan 130v 25w T6 1/2
