- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star E746724 Clamp Frypot 1 Inch Stainless Steel Mounting Hardware
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | E746724 |
| Manufacturer Part # | E746724 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells E746724 Clamp Frypot Wfae30/wvae 3